15.12.25

Almelo Krijgt Er Een Tweede Broodbode Bij: Welkom Op De Woonboulevard!

Het is zover: Almelo krijgt er een tweede Broodbode bij. En niet zomaar een vestiging, maar één die net even anders is dan alles wat je van ons kent.

Op de Woonboulevard in Almelo openen we een Broodbode waar eten, inspiratie en beleving samenkomen. Een plek waar je niet alleen terechtkunt voor een goed broodje of een fijne kop koffie, maar waar je ook wordt geprikkeld, verrast en geïnspireerd. Precies zoals je van ons mag verwachten!

Een Broodbode die inspireert (ook als je alleen ‘even’ wilt lunchen)

Broodbode Woonboulevard is een bijzondere Broodbode geworden. Het interieur is ontworpen in samenwerking met Studio Lente, bekend om haar vooruitstrevende en eigenzinnige stijl. Geen standaard lunchzaak, maar een plek waar kleuren, materialen en vormen samenkomen in een interieur dat je nieuwsgierig maakt.

Juist omdat deze Broodbode midden op de Woonboulevard zit, hebben we bewust gekozen voor een ontwerp dat inspireert. Je loopt hier binnen tijdens het shoppen voor je nieuwe bank, tafel of lamp en raakt ondertussen óók geïnspireerd tijdens een broodje tussendoor. Even zitten, om je heen kijken, ideeën opdoen. Soms is dat precies wat je nodig hebt om die ene keuze te maken.

Groot, ruim en relaxed (ja, ook met kids)

Deze nieuwe vestiging is enorm groot. En dat voel je! Veel ruimte, ruime zitplekken en een ontspannen sfeer, zodat je niet het gevoel hebt dat je snel weer plaats moet maken. Ook aan gezinnen is gedacht. Broodbode Woonboulevard is bij uitstek geschikt voor kids. Geen opgejaagde setting, maar een plek waar kinderen gewoon mee kunnen, waar ruimte is om even te landen en waar ouders net zo goed kunnen genieten. Zo wordt een dagje shoppen écht een dagje uit. Want eerlijk, dat is met kids soms al een uitdaging an sich.

Zet ‘m in je agenda: openingsweekend 3 & 4 januari

Hoewel deze Broodbode er weer anders uitziet, blijft de basis natuurlijk hetzelfde. Je vindt hier de verse broodjes, goede koffie en vertrouwde favorieten die je van ons kent. Met aandacht bereid, met liefde geserveerd en altijd met oog voor kwaliteit. Het openingsweekend vindt plaats op zaterdag 3 en zondag 4 januari. Of je nu speciaal komt voor Broodbode, of ons ontdekt tijdens het shoppen: je bent meer dan welkom.

Broodbode Woonboulevard is een plek om even stil te staan, bij te komen en geïnspireerd weer verder te gaan. Wij kunnen niet wachten om je daar te zien. 🤍